Skolēnu pašpārvalde kafejnīca “KVSGrand”

25.03.2022.

Galvenā kafejnīcas doma bija iepriecināt visus skolas dalībniekus ar garšīgiem un pašgatavotiem ēdieniem. Ēdienkartē ietilpa garšīgi ēdieni un, tos varēja iegadāties par izdevīgām cenām. Papildus mums bija arī izklaide - spēļu stacija. 

Mūsu ēdienkarte:

  • Hotdogs  (1,00)     - Nutellas maizītes  (0,15
  • Pankūkas  (0,15)  - Lavašs   (0,30
  • Pica         (0,30)    - Pīrādziņu   (0,20
  • Keksi  (0,30)         - Dzērieni (fanta, kola,tēja) (0,20

Klientu apkalpošana noritēja laukā, kur bija sarīkota vieta arī pasēdēšanai un ēdienu izbaudīšanai, bet galvenā ēdiena pagatavošana un pasniegšanai notika mājturības kabinetā.

Katram pašpārvaldes dalībniekam bija sava loma un pienākums. Mums bija kasieris, oficianti, pavāri, trauku mazgātāji un arī vadītāji pie spēļu stacijas.

Sagatavošanās proces noritēja ļoti organizēti. Mums bija sarunātas teltis, galdi, krēsli un dekorācijas. 

Darba process virtuvē arī noritēja organizēti. Piedalījās gan pašapārvaldes dalībnieki, gan brīvprātīgie palīgi no skolas. Neskatoties uz to, mēs pratām sadarboties kopā un risināt mazos konfliktiņus.

 Pasākuma nobeigumā var spriest, ka vairākums mūsu klientu bija apmierināti. Par ko mēs ļoti priecājamies!

Mūsuprāt, priekš mums skolniekiem šis pasākums bija kā neliels izaicinājums un laba, noderīga pieredze nākotnei. Mums bija iespēja pārbaudīt sevi, kā mēs rīkojamies negaidītās un saspringtās situācijās, kā arī uzlabot mūsu komunikāciju, skaitīšanas un sadarbošanās prasmes. 

Sagatavoja: Marta Nikola Žunda

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu