Erudīcijas konkurss

11.02.2020.

Katru nedēļu vietnē uzdevumi.lv skolēniem tiek izsūtīti 10 erudīcijas  jautājumi par notikumiem novadā, Latvijā un Eiropā. Jautājumus sagatavo skolotājs Alvils Apsītis un uzdevumus vietnē uzdevumi.lv  izveido skolotāja Inese Zvaigznone.

Labākie rezultāti konkursā

Nedēļa Labākie rezultāti Konkursa jautājumi 
Oktobra 1.nedēļa 

12. klases skolniekam Raineram Neuss- Lucam

 

Oktobra 2.nedēļa 6.klases skolniecei Kitijia Sidorenko Šeit
28.10.-01.11.2019. 

12. klases skolniekam Raineram Neuss- Lucam (80%) 

7.klases skolniecēm Sintijai Krastiņai, Diānai Oļiševskai (70%)

Šeit

4.11.-8.11.2019.

4.klases skolniecei Maijai Solomonovai (100%),

2.klases skolniecei Jūlijai Solomonovai un Raineram Neuss- Lucam (90%)

Šeit
11.11.-25.11.

100%- Rainers Neuss-Lucs ( 12.klase), 

90%- Patrīcija Bērziņa (7.klase), Maija Solomonova (4.klase)

80%- Alise Tolena ( 2.klase);

70%-Kitija Sidorenko ( 6.klase),  

Šeit

25.11-29.11.

100%- Didzis Hihalovskis ( 11.klase), Rainers Neuss-Lucs (12.klase), Jūlija Solomonova (2.klase), Maija Solomonova (4.klase) 

80%- Gvido Šulcs ( 11.klase), Annija Runce (11.klase), 

70%- Helēna Fogta ( 7.klase), Evelīna Zvejniece (7.klase),   Mārtiņš Zvejnieks ( 10.klase)

Šeit
2.12.-6.12. 80%-Rainers Neuss-Lucs ( 12.klase) šeit
 09.12.-12.12.

100% Egija Grīnberga ( 11.klase); Rainers Neuss-Lucs ( 12.klase), Aigars Vectirāns ( 5.klase) 

70% Marika Kraukle ( 10.klase); Jūlija Solomonova (2.klase); Evelīna Zvejniece (7.klase) 

 
06.01.-13.01.

90% - Rainers Neuss-Lucs (12.klase);

80% - Amanda Bula (9.klase), Egija Grīnberga (11.klase), Helēna Oļševska (9.klase), Signija Zandovska (10.klase);

70% - Marika Kraukle (10.klase), Maija Solomonova (4.klase).

 
 13.01. - 20.01.

100% - Maija Solomonova (4.klase), Rainers Neuss - Lucs (12.klase);

90% - Karīna Bogdanova (6.klase), Liāna Malančuka (7.klase), Marta Nikola Žunda (9.klase);

80% - Sintija Krastiņa (8.klase);

70% - Samanta Demjanoviča (9.klase).

 
 20.01. - 27.01.

70% - Maija Solomonova (4.klase), Sintija Krastiņa (8.klase), Gabriela Raģe (9.klase);

60% - Katrīna Bogdanova (6.klase), Samanta Demjanoviča (9.klase).

 
 27.01. - 3.02.

100% - Rainers Neuss-Lucs (12.klase);

90% - Marta Nikola Žunda (9.klase);

80% - Gabriela Raģe (9.klase);

70% - Francisa Daiga Suškova.

 
 3.02. - 10.02.

100% - Rainers Neuss-Lucs (12.klase), Maija Solomonova (4.klase), Jūlija Solomonova (2.klase);

90% - Marta Nikola Žunda (9.klase);

80% - Gabriela Raģe (9.klase), Sintija Krastiņa (8.klase)

 

APSVEICAM!

Šīs nedēļas jautājumi šeit (11.02. - 18.02.)

Esi aktīvs un piedalies skolas erudīcijas konkursā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu