Erasmus+ “Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei” Radošums, kritiskā domāšana.

10.03.2020.

No 1. līdz 7.decembrim piecas Jelgavas novada skolotājas- Mairita Nikuļceva, Ingūna Kotoviča , Ilze Kanišauska, Anna Švītiņa, Irēna Markule– piedalījās Erasmus+ projekta programmas 1. pamatdarbības skolu sektora mobilitātes projekta Nr. 2019-1-LV01-KA101-060112 "Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei” strukturētajos kursos "Radošums, kritiskā domāšana” kas norisinājās Slovēnijā - Ļubļanā
Kursus vadīja vienīgā licensētā Eduarda De Bono domāšanas metodes trenere Slovēnijā – Nastja Mulej. Sākumā mēs katrs pastāstījām par savu valsti, skolu un sevi. Bija ineresanti, jo sāvā pieredzē dalījās arī pedagogi no Francijas, Horvātijas, Slovēnijas.
Kursos apguvām kā pielietot Eduarda De Bono domāšanas rīkus praktiskajā darbā ar skolēniem. Kā tiem domāt radoši, analizēt un risināt problēmas, attīstīt prasmes kā strādāt komandā, ieguvām jaunas idejas darbam un personīgajai dzīvei.
Vienu dienu apmeklējām vienu sākumsskolu, kur bērni un skolotājas dalījās sava domāšanas klubiņa izveidē un veiksmes stāstā. Katru vakaru pastaigājāmies un apskatījām skaistākās Ļubļanas vietas.
Šī brauciena rezultātā ir gūtas dažādas atziņas, jaunas idejas, ko var īstenot savā darbā, un uzlabotas angļu valodas prasmes.
Klanciema vidusskolas skolotāja Mairita Nikuļceva dalījās ar projektā gūto pieredzi 19.februārī Kalnciema vidusskolas skolotāju sanāksmē.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu