Videokonfernce Erasmus+ projektā "What's your c@de?"

09.04.2020.

8.aprīlī mūsu skolas skolēni - Elīna Briede, Markuss Ziemiņš, Evelīna Briede, Roberts Sūna, Kristofers Morlats, skolotājas Marjama Pumpure un Inese Zvaigznone tikās videokonferncē Erasmus+ projektā "What's your c@de?"

Vīrusa epidēmija pasaulē un Eiropā šobrīd liedz īstenot projekta mobilitātes kādā no valstīm, taču, ar skolotāju atbalstu, skolēni turpina darboties gan veicot projekta uzdevumus, gan tiekoties tiešsaistes videokonferencēs. Visi bija priecīgi virtuāli redzēt savus draugus, skolēnus no Itālijas, Polijas, Grieķijas, Zviedrijas un Latvijas. Vienīgi Zviedrijā šobrīd skolēni turpina apmeklēt skolas un nav lielu ierobežojumu, izejot ārpus mājām, taču visās citās valstīs skolēni mācās attālināti. Skolēni pastāstīja par savu šī brīža dienu - rīta cēlienu, pusdienām, mācību darbu, pēcpusdienu. Vissarežģitākā situācija šobrīd ir Itālijā. Itāļi šobrīd nedrīkst  iziet no mājām bez iemesla, taču viņi  tur možu garu un cīnās. Itāļu skolēni bija sagatavojuši plakātus projekta partneriem, var apbrīnot viņu enerģiju, labestību un sirsnību. Arī mūsu skolas skolēni Elīna un Markuss ar saviem plakātiem uzmundrināja draugus no citām valstīm. 

Mūsu skolēnu atziņas pēc starptautiskās videokonferences

Elīna: "Visiem jāturās kopā un jābūt stipriem šajā laikā, vienalga no kuras vietas pasaulē Tu esi."

Markuss: "Lai arī kur būtu tavi draugi, tu ar viņiem vari sazināties."

Roberts: "Bija interesanti dzirdēt, ko dara citi bērni pasaulē karantīnas laikā."

Evelīna: "Rūpēties ne tikai par sevi, bet parūpēties arī par citiem!"

Aicinām Kalnciema vidusskolas  skolēnus atbalstīt vienaudžus visā Eiropā, zīmējot plakātus!

Tos publicē šajā saitē https://padlet.com/inesezvaigznone/g5ik4lzp3x29qcdv līdz 17.aprīlim! Izmanto spilgtas krāsas, raksti drukātiem burtiem, norādi savu vārdu, uzvārdu un klasi!

Made with Padlet
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu