Lai jums priecīgas, mīļas Lieldienas!

11.04.2020.

Pavasari, ar Lieldienu svinēšanu, gaida katrs no mums, bet šogad svētkus sagaidām neierastā veidā-skolas telpas ir klusas un tukšas, nav skolēnu sarūpētu rotājumu, nevar dzirdēt ierastās balsis. Šis ir laiks, kad mācās gan skolēni, gan vecāki, gan pedagogi. Mēs mācamies viens no otra un mācamies būt un nebūt kopā.

MĪĻIE SKOLĒNI!

Aptaujā par attālināto mācīšanos jūs atzīstat, ka jūsu “izaicinājums ir pildīt visu bez palīdzības un patstāvīgi“. Tas nozīmē, ka jūs apgūstat pašvadītas mācīšanās prasmes, kas ir viens no stūrakmeņiem jaunās Skola2030 pieejas realizēšanā un tas ir būtisks pamats, lai, pēc skolas beigšanas jūs varētu turpināt mācības vai uzsākt profesionālas darba gaitas. Šajās trīs nedēļās esat mācījušies ne tikai mācību priekšmetu saturu, bet arī “saplānot un veikt mācības, izbrīvējot sev brīvo laiku”. No dienas uz dienu tas jums izdodas arvien labāk. Domāju, ka daudzi no jums šajā laikā atskārtāt, ka datortehnika, viedtālruņi un dažādi gadžeti labi noder ne tikai izklaidei un saziņai, bet arī mācību procesam. Visvairāk mēs skolotāji priecājamies, ka jūs esat iemācījušies sekot līdzi aktualitātēm e-klasē.

Paldies, ka sekojiet līdzi skolas plānam, izpildiet skolotāja norādījumus, plānojiet laiku mācībām. Dariet, nebaidieties kļūdīties un uzdodiet jautājumus skolotājam arī turpmāk. Lai nepazaudētu mūsu skolas kopības sajūtu, iesaistieties skolas organizētos izaicinājumos un piedāvājiet savu izaicinājumu http://ejuz.lv/otraisizaicinajums

CIENĪJAMIE VECĀKI!

Šis ir laiks, kad varam veicināt bērnu pienākumu apziņu un atbildību. Taču ja bērniem ir nepieciešams jūsu padoms, neliedziet to. Veiktajā IZM aptauja pedagogi atklājā, ka “vecāki uzticas, zvana un stāsta savas problēmas”, “vecāki vairāk seko līdz mācību procesam, sadarbojas un sazinās savā starpā”.

Paldies vecāki par to, ka uzticaties, atbalstiet, iedziļinaties un jautājiet mums pedagogiem. Paldies arī par kritiku, ieteikumiem, jo tikai sadarbībā varam sasniegt atzīstamus rezultātus.

GODĀJAMIE PEDAGOGI!

Lai mācību darbs attālinātās mācīšanas laikā noritētu veiksmīgi, esat krietni uzlabojuši savas IT prasmes, meklējuši vai gatavojuši piemērotus mācību materiālus, domājuši par uzdevumu formulējumiem, lai skolēni saprot, ko vēlamies saņemt kā atgriezenisko saiti. Tas nav bijis viegli- ir ziedots brīvais laiks, vēlas vakara stundas un pat saulainās brīvdienas. Šajās trīs nedēļās katrs pedagogs ir apguvis vairākus jaunus resursus un lietotnes, piemēram, soma.lv, maconis.lv, Google Classroom, Whatsapp, Zoom Meeting u.c. Paldies jums par pašaizliedzīgo darbu! Pateicoties jūsu darbam, būsim jēgpilni realizējuši arī mūsu skolas prioritāti par IT izmantošanu mācību procesā.


Lai jums priecīgas, mīļas Lieldienas!

Ivita Saldava

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu