SKOLĒNU PADOMES PREZIDENTES EGIJAS GRĪNBERGAS ATSKAITE PAR 2019./2020. M.G.

09.05.2020.

Šajā mācību gadā Skolēnu padome rosījās īpaši čakli, lai gan pandēmijas dēļ daudzi iecerētie pasākumi bija jāatceļ.
Mēģināsim svarīgākos uzskaitīt. Šogad veicām grāmatu un apavu reidus, izveidojām instag-ram profilu skolas padomei, kurā izvietojam informāciju par tuvākajiem skolas un ārpus skolas pasākumiem, kā arī foto no skolas pasākumiem.

Skolēnu pašpārvalde aktīvi piedalījās skolas salidojuma veidošanā:
Uzņēma viesus
Veica reģistrāciju
Vadīja karaoke
Palīdzēja ar skolas noformējumu.

Rudenī zēniem organizējām pasākumu par godu Lāčplēša dienai, zēni sacentās un parādīja savu spēku sporta aktivitātēs, ziemā kopā ar eko padomi sarīkojām modes skati no otrreiz lietoja-miem materiāliem, organizējām Ziemassvētku balli, kurai paši izplānojām budžeta naudu. Valentīndienā veidojām skaistu noformējumu skolas atpūtas foajē, foto stūri un pastu, savukārt Sievie-šu dienā izveidojām pavasarīgu foto stūri un noorganizējām meitenēm lekciju par to, kas ir stipras un neatkarīgas sievietes. Māmiņdienai esam sagatavojuši videosveicienu kopā ar eko padomi.


Dažus iecerētos pasākumus neizdevās realizēt pandēmijas dēļ: kinonedēļu, velobraucienu, telšu nakti-zaļumballi. Šos pasākumus Skolēnu padome varēs realizēt 2020./ 2021. m. g.
Šogad neesam veikuši skaitliski daudz aktivitāšu, taču esam ļoti domājuši par pasākumu kvalitāti.

Ceru, ka nākamajā mācību gadā būs daudz lielākas iespējas realizēt visus iecerētos pasākumus, kā arī īstenot šogad nerealizētos plānus. Maijā skolā notika attālinātas Skolēnu padomes vēlēšanas. No kandidātiem prezidenta amatu ieņemt piekrita 9. klases skolniece Gabriela Raģe, tādēļ viņa kļūst par 2020./2021. mācību gada skolēnu padomes prezidenti! Vēlamies pateikt paldies par izrādīto iniciatīvu, novēlēt veiksmi, izdošanos un panākumiem bagātu jauno mācību gadu! Tādēļ vēlos jaunajai skolas prezidentei novēlēt apņēmību, iedvesmu un lielisku atbalsta komandu, kas mūsu skolā ir skolēnu padome un skolas pedagogi.

Lai jaunais mācību gads nāk ar jaunām iespējām!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu