SKOLĒNU PADOMES PREZIDENTES EGIJAS GRĪNBERGAS ATSKAITE PAR 2019./2020. M.G.

09.05.2020.

 Es kā Kalnciema vidusskolas prezidente atskatoties uz mācību gadu vēlos uzkaitīt dažus no labajiem paveiktajiem darbiņiem.

 Šī gada ietvaros esam veikuši grāmatu un apavu reidus, tabulas un reida rezūltātus var saņemt pie skolotājas A.Kozares. 

Izveidojuši instagram profilu skolas padomei, kurā izvietojam informāciju par tuvākajiem skolas un ārpus skolas pasākumiem, izvietojam bildes no skolas pasākumiem.     

Skolēnu pašpārvalde pieņēma dalību skolas salidojuma veidošanā:

  • Uzņēma viesus
  • Veica reģistrāciju
  • Vadija karaoke 
  • Palīdzēja ar skolas noformējumu.

Rudenī organizējām zēniem pasākumu par godu Lāčplēša dienai, zēni sacentās un parādija savu spēku sporta aktivitātēs.

Ziemā uzrīkojām modes skati no otreiz lietojamiem matreāliem,šo pasākumu apvienojām ar eko padomi,organizējām ziemassvētku balli,kur paši izplānojām budžeta naudas novirzi iekš pasākuma.

Valentīndienā veidojām skaistu noformējumu skolas atpūtas foje, foto stūri un pastu, kurā varēja iepriecināt kādu ar jauku vēstulīti.

Sieviešu dienā izveidojām pavasarīgu foto stūri, un novadijām meitenēm lekciju par to, kas mūsu prāt ir stipras un neatkarīgas sievietes. 

Māmiņdienai esam sagatavojuši video sveicienu kopā ar eko padomi.

Dažus iecerētos pasākumus neizdevās realizēt pandēmijas dēļ: 

Kino nedēļa aprīlī, šajā pasākumā nedēļas gaitā norisinātos aktivitātes saistītas ar kino tēmu, pārģērbšanās, loterejas , spēles, kviz , nedēļas beigās , būtu lielā kino dien kurā mēs, rādītu skolēnu iepriekš sagatavotas īsfilmas, noteiktās tēmās, filmiņā būtu jāiekļauj musdienu galvenās problēmas un to atrisinājumi.  

Velo brauciens/pikniks pie karjerām, vēlējāmies piesaistīt skolēnus pie aktīvāka dzīves veida un rosināt pārvietoties dabai draudzīgi. 

Telšu nakts/zaļumballe šo pasākumu mēs vēlējāmies realizēt visvairāk, jo šim pasākumam ,bija daudz labu un nebijušu ideju, šo pasākumu mēs rīkotu maija beigās. Šis pasākums būtu balstīts uz festivāla motīviem , kad visi cilvēki kopojas vienuviet ar teltīm, dalās savās labajās emocijās, izbauda labu laiku, klausas mūziku, šajā pasākumā bija plānota uzaicināt spēlēt dzīvo mūziku, konkursi par radošāko telti, konkurs par vakara tērpu noteiktajam dreskodam, sporta aktivitātes un daudz kas cits.

Šos pasākumus  Skolēnu padome varēs realizēt 2020./ 2021. m.g.

Šogad neesam veikuši skaitliski daudz aktivitātes, taču esam ļoti domājuši par pasākumu kvalitāti.

Ceru ka nākamajā mācību gadā būs daudz lielākas iespējas realizēt visus iecerētos pasākumus, kā arī īstenot šogad nerealizētos plānus. Tādēļ vēlos jaunajam/i skolas prezidentam/ei novēlēt apņēmību  iedvesmu un lielisku atbalsta komandu, kas mūsu skolā ir skolēnu padome un skolas pedagogi. Lai jaunais mācību gads ,nāk ar jaunām iespējām!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu