Ar ceļavēju kabatā

25.06.2020.

Šis pavasaris 9.klasu beidzējiem atšķīrās no citiem gadiem  ar to, ka ārkārtas situācijas dēļ valstī tika atcelti valsts eksāmeni un atestātus varēja saņemt, mācību priekšmetos izliekot gada atzīmes, 12.klasei centralizētie eksāmeni tika pārcelti uz jūnija sākumu un vajadzēja kārtot tikai trīs obligātos eksāmenus. Arī izlaiduma svinības gan 9.klasei, gan 12.klasei bija gana klusākas, klātesot tikai skolotājiem un vecākiem. 

Šogad  atestātu par pamatskolas beigšanu saņēma 22 skolēni: Kristaps Bisenieks, Amanda Bula, Samanta Demjanoviča, Rolands Gailis, Artūrs Ivaņickis, Kristaps Jansons, Kristiāns Jākabsons, Aigars Jegorovs, Daniels Krēsliņš, Letīcija Krīgere, Everita Kursiša, Mārcis Lasenbergs, Laura Maļavko, Helēna Oļševska, Pauls Oļševskis, Gabriela Raģe, Anna Ruskule, Francisa Daiga Suškova, Alans Zaharovs, Marks Jozua Ziediņš,Raivo Ziemiņš, Marta Nikola Žunda. 

Audzinātāja Gunita Tolēna,  kura ir audzinājusi klasi 9 gadus, ir lepna, ka klase bijusi aktīva gan sabiedriskajā darbā, gan sportā, gan uzrādījusi augstus rezultātus mācībās.  

Zelta diplomus par teicamām sekmēm mācībās šogad iegūst Gabriela Raģe un Raivo Ziemioņš. Labas un teicamas sekmes mācībās šogad uzrādījuši 7 skolēni: Amanda Bula, Helēna Oļševska, Laura Maļavko, Marta Nikola Žunda, Everita Kursiša, Anna Ruskule, Rolands Gailis. Par centību mācībās apbalvots  Artūrs Ivaņickis. 

Jelgavas novada Domes deputāta Kārļa Rimšas un Kalnciema vidusskolas direktores (1996-2009) Gintas Avotiņas stipendiju saņem Gabriela Raģe –par augstāko vidējo vērtējumu 8.69 8.-9.klašu grupā. 

9.klases skolēni guvuši arī godalgotas vietas Jelgavas un Ozolnieku novadu mācību priekšmetu olimpiādēs: Rolands Gailis-vēstures olimpiādē 2. vieta, Raivo Ziemiņš – matemātikas olimpiādē 2. vieta, Marta Nikola Žunda un Aigars Jegorovs- krievu valodas olimpiādē2.vietas. 

Savukārt visčaklākais uzdevumi.lv lietotājs klasesbiedru vidū bijis Raivo Ziemiņš. 

Absolventu vidū daudzi kaldinājuši skolai uzvaras sporta spēļu sacensībās: 

  • volejbola komandās: Mārcis Lasenbergs, Alans Zaharovs, Raivo Ziemiņš, Anna Ruskule, Laura Maļavko; 
  • futbola komandā: Alans Zaharovs; 
  • basketbolā: Amanda Bula, Anna Ruskule, Alans Zaharovs. 
  • Rudens krosā 1. vietu ieguva Mārcis Lasenbergs. 

Ceļavārdus tālākajai dzīvei svinīgajā pasākumā šogad saņēma  17 vidusskolas absolventi:  Ričards Babris, Edvards Šeptunovs, Dāvids Raģis, Ņikita Mihalcēvičs, Edgars Gailis, Raimonds Bergmanis, Rainers Neuss-Lucs, Reinis Ulps, Toms Jankovskis, Rūta Agnese Auzenberga, Amanda Strautiņa, Linda Elīza Rumpe, Kristīne Švalbe, Agnese Fišmeistare, Elza Dita Ķekare, Amanda  Grūbe, Diāna Malančuka. 

Daudzi skolēni mācībās uzrādīja augstus rezultātus. Zelta diplomus par teicamām sekmēm pešķīra Kristīnei Švalbei, Raineram NeusamLucam un Dāvidam Raģim. 

Labas un teicamas sekmes uzrādījušas 2 skolnieces: Elza Dita Ķekare un Linda Elīza Rumpe. 

Par centību mācību darbā apbalvots Reinis Ulps. 

Visvairāk godalgoto vietu  Jelgavas un Ozolnieku novadu mācību priekšmetu olimpiādēs ieguvusi Kristīne Švalbe – latviešu valodā un ekonomikā-1. vieta, matemātikā-3. vieta. Kristīne piedalījusies arī valsts olimpiādēs Rīgā- ekonomikā un latviešu valodā. 

Reinis Ulps panākumus kaldinājis angļu valodas olimpiādē2.vieta, ekonomikas olimpiādē 3. vieta. 

Jelgavas novada Domes deputāta Kārļa Rimšas un Kalnciema vidusskolas direktores (1996-2009) Gintas Avotiņas stipendiju saņem 12.klases skolnieks Rainers Neuss Lucs – par augstāko vidējo vērtējumu  8,86 vidusskolas grupā. 

Jau trešo gadu Latvijas vidējās izglītības iestāžu izvirzīti absolventi saņem Simtgades stipendijas par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā. Šogad šo stipendiju saņem 342 absolventi no visas valsts, un viņu vidū ir arī mūsu skolas absolvente Kristīne Švalbe. 

12.klases absolventu vidū ir arī sportisti, kas komandu spēlēs ieguvuši godalgotas vietas:  

  • volejbolā: Edgars Gailis, Dāvids Raģis, Toms Jankovskis, Ričards Babris, Ņikita Mihalcēvičs; 
  • futbolā: Edgars Gailis, Toms Jankovskis Ņikita Mihalcēvičs, Edvards Šeptunovs 
  • basketbolā: Elza Dita Ķekare, Ruta Agnese Auzenberga, Rainers Neuss-Lucs, Dāvids Raģis, Edgars Gailis, Toms Jankovskis, Ričards Babris. 

Rudens krosā 3. vietu ieguva Rainers Neuss-Lucs. 

Daudzi skolēni var lepoties arī ar to, ka bijuši Dziesmu un deju svētku dalībnieku pulkā: no jauniešu deju kolektīva „Trādirīdis” dejotājiem  8 ir 12.klases skolēni: Elza , Rūta, Agnese, Rainers, Toms, Raimonds un Dāvids. 

Kristīne ilggadēji piedalījusies bērnu un jauniešu folkloras kustībā „Pulkā eimu, pulkā teku”, Stāstnieku konkursos Rīgā iegūstot 1. pakāpes diplomus. 

Skolēni aktīvi parādījuši savu radošumu arī, rakstot esejas un dzejoļus. Kristīnes un Rainera esejas varam lasīt Latviešu valodas aģentūras izdotajā kopkrājumā „” Mans bērnības stāsts”, Elza Dita, Kristīne, Linda raksta arī dzeju, bet Reinis aktīvi piedalījās skolēnu avīzes „Kvieklis” veidošanā ar rakstiem un intervijām. 

Labu ceļavēju jauniešiem novēlēja vecāki ar pašu veidoto videosveicienu, skolas un pagasta vadība, 1. audzinātāja Dace Graubiņa  un audzinātāja Sarmīte Belte.  

Uz satikšanos skolas salidojumos! 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu