Skolēnu pašpārvaldes darbība 1. semestrī

06.01.2021.

Skolēnu pašpārvaldes darbība 1. semestrī

Skolotāju dienā, kuru atzīmējām oktobra sākumā, skolotāji tika sveikti ar ziediem un 12.klases sarīkoto orientēšanās spēli skolas apkārtnē, ar izstādi „Zīmējumi skolotājiem”.

Pēc rudens brīvlaika, kad 7. -12. klases skolēni skolā vairs neatgriezās un uzsāka mācības attālināti,  5.un 6.klases skolēnu padomes pārstāvji  pamatskolai veica maiņas apavu pārbaudi.

Novembrī atzīmējām Lāčplēša dienu un  Latvijas 102. dzimšanas dienu. 11. novembrī skolēnu padome organizēja foajē svinīga noformējuma izveidošanu , kā arī sveču novietošanu pie skolas akmens. Šogad 18. novembris atšķīrās no iepriekšējiem gadiem. Izpalika ikgadējais svētku koncerts, tā vietā tika veidots virtuālais apsveikums. Pašpārvalde organizēja radošo darbu konkursu „Skaistākie vārdi Latvijai”, kā arī skolas mājas lapā tika izveidota padlet siena, kur visiem bija iespeja pievienot foto ar novēlējumu valsts svētkos.

Decembrī skolēnu pašpārvalde parūpējās gan par Ziemassvētku pasta organizēšanu sākumskolai, gan skolas noformēšanu. Skolas mājas lapā tika izveidota arī vainagu foto galerija, kur visiem bija iespēja padalīties ar savu Adventes vainaga foto, kā arī siltu novēlējumu svētkos.

Lai gan ārkārtējās situācijas dēļ daudzu pasākumu īstenošana izpalika, ar lielu cerību to realizēšanu pārcēlām uz nākamo gadu, ticot, ka tos izdosies realizēt ja ne klātienē, tad vismaz attālināti.

Šīs gads mums visiem bijis lielu pārdomu gads. Šie bija citādi Ziemassvētki, kā ierasts, bet noteikti ne sliktāki, citāds būs Jaunais gads.

 Novēlu visiem gaišus, priekpilnus, siltus un ģimeniskus svētkus, sagaidīt Jauno gadu ar jaunu, cerību pilnu skatu nākotnē, ar ticību, ka mēs visi varēsim satikties atkal skolas sienās un realizēt savus sapņus.

Skolas prezidente Gabriela Raģe un Skolēnu padomes koordinātore  Andželika Kozare

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu