Eiropas diena Kalnciema vidusskolā

19.05.2021.

1., 5. un 10.klases skolēniem āra nodarbībās  bija iespēja dažāda veida uzdevumos pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību.  Arī  Kalnciema vidusskolas skolotāji bija sagatavojuši nodarbībām interesantus uzdevumus par ES. Tādā veidā  skolēni varēja sagatavoties "Eiropas eksāmenam".

“Eiropas eksāmens” ir tiešsaistes tests, kurā, atzīmējot Eiropas dienu, Eiropas Komisija aicina piedalīties  jau septīto gadu. “Eiropas eksāmens” ir izzinošs un atraktīvs veids, kā pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas par Eiropas Savienību. “ Eiropas eksāmenu” organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā. 80 Kalnciema vidusskolas skolēni nokārtoja eksāmenu. Sofija Gusenkova, Aigars Vectirāns, Jānis Šters, Patrīcija Bērziņa, Ritvars Sluga un Emīls Šuneiko šajā eksāmenā saņēma 50 punktus no 50! Izcili!!!

Paldies organizatoriem, jo katrs dalībnieks saņēma balvas ar ES un EUROPE DIRECT simboliku. Pasākums notika, ievērojot epidemioloģiskās prasības un noteikumus.

http://www.edic.jrp.lv/?p=3810#more-3810

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu