Sveicam skolotāju Valentīnu Toleiķi ar Jelgavas novada pašvaldības augstākā apbalvojuma saņemšanu

26.05.2021.

Valentīns Toleiķis Kalnciema vidusskolā uzsāka darbu kā vēstures skolotājs 2019.gada janvārī. Skolas administrācija apliecina, ka pusotra gada laikā Valentīna mērķtiecīgā darbība ir sekmējusi bērnu un jauniešu piederību savai skolai, novadam un valstij, tādejādi veicinot pilsonisko audzināšanu gan ikdienā, gan  skolas organizētajos pasākumos, gan valsts svētkos. Valentīns ir atradis jaunas ierosmes mācību stundas organizēšanā, kā piemēram, vēstures stundas ārpus klases Jelgavas pilsētā, Kara muzejā Rīgā, Kara muzeja filiālē “Mangaļos” un citur, kā arī pieaicinot mācību stundās vieslektorus. Valentīns ir ierosinājis un organizējis virkni Kalnciema vidusskolas pasākumu patriotiskajā audzināšanā: Viduslaiku dienu sadarbībā ar Tērvetes vēstures muzeju, Barikāžu atceres dienu sadarbībā ar Zemessardzes 52. kaujas bataljonu, Patriotisma nedēļu, sadarbojoties ar Nacionālo bruņoto spēku Militāro policiju. Valentīna organizētie pasākumi skolā sekmēja skolēnu un pedagogu izpratni par valstiskumu un demokrātijas principiem.  2019.gada rudenī Valentīna sagatavotie skolēni pārstāvēja Kalnciema vidusskolu konkursā “Erudīts”, kura tēma bija “Latvijas simtgade”. Š.g. 5.maijā Kalnciema vidusskolā Valentīns organizēja starptautiskajā ZOOM stundu 10. un 11. klases skolēniem, kuru vadīja YAD VASHEM galvenā speciāliste Noā Sigola. Valentīna nopelns ir arī skolēnu iesistīšana projektā “Piedalies un veido nākotni!” ( 2021.gada maijs), kura mērķis –praktizēt skolēnu pilsonisko līdzdalību politiskajās diskusijās.

Valentīns kā kolēģis ir iedvesmojošs un zinošs, viņam vienmēr ir jaunas idejas, kā vēstures faktus un notikumus skolēniem un pedagogiem pasniegt interesantā veidā.

Vairāk par apbalvojuma saņemšanas pasākumu http://www.jelgavasnovads.lv/lv/galerijas/1276/godinati-jelgavas-novada-pasvaldibas-augstako-apbalvojumu-sanemeji/

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu