Bezmaksas pašizaugsmes programma jauniešiem 

29.09.2021.

Galvenās aktivitātes: 

  • Mērķu plānošanas meistarklasē “Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?” jaunieši apgūs mērķu plānošanas metodiku, kas palīdzēs izplānot un sasniegt mērķus.
  • Nodarbība “Esam daļa no dabas”. Izziņas un pētnieciska nodarbība Dabas izglītības centrā “Meža māja”, kur dalībnieki, veicot praktiskus un pētnieciskus uzdevumus, pilnveidos zināšanas par apkārtnē sastopamajām dabas vērtībām un augu iekļaušanos dažādās ekosistēmās, attīstīs savas novērošanas, analizēšanas un salīdzināšanas prasmes.  Komunikācijas un sadarbību veicinošās aktivitātēs veidos un nostiprinās izpratni par savu lomu grupā.
  • Pārgājiens “Vēro, izzini, piedzīvo”, kura laikā dalībnieki veidos izpratni par vides un cilvēka praktiskās darbības mijiedarbību, novērtēs un noskaidros, kāpēc ir svarīgi saglabāt ekoloģiski tīrus dabas resursus. Caur komandu veidošanas un grupas saliedēšanās aktivitātēm, pārvarot grūtības un šķēršļus,  dalībnieki novērtēs un stiprinās atbalstu viens otram, kā arī trenēs komunikācijas un savstarpējās sadarbības spējas, mācīsies paļauties viens uz otru.
  • Radošu un praktisku nodarbību cikls “MĀCIES UN DARI ZAĻI”. Nodarbību laikā dalībnieki ne tikai iepazīsies ar Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolā apgūstamajām profesijām, bet arī radoši izglītosies par videi draudzīgu dzīvesveidu un “zaļo domāšanu”. Caur praktisku darbošanos, apgūs “zaļās” prasmes, uzzinās kā mazināt ietekmi uz vidi, izmantojot videi draudzīgus materiālus vai izmantojot materiālus atkārtoti un taupot resursus. Nodarbību gaitā, attīstot savu iniciatīvu, dalībnieki atjaunojos koka vai cita materiāla izstrādājumu, vai no otrreiz lietojama materiāla radīs savu produktu.

Programma 

Reģistrēšanās pieteikums šeit

Pieteikšanās atvērta līdz 2021.gada 1.oktobrim vai līdz visas dalības vietas aizņemtas.

 Programmu īsteno Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība "TALANTU KALVE", kuras galvenais mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvas un līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstīt jauniešus, veicinot uzņēmības, iniciatīvas un jaunrades garu, izmantojot neformālās izglītības metodes.

Sīkāku informāciju jautājiet, rakstot: talantu.kalve@gmail.com, vai zvanot projekta koordinatorēm Ivetai Žugrei, 29468386, vai Ligitai Millerei, 27841473

Facebook konts:  https://www.facebook.com/TalantuKalve

Instagram konts: https://www.instagram.com/talantu_kalve/

 

Programmu atbalsta PuMPuRS, kas ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai". Vairāk informāciju var atrast: www.pumpurs.lv

 

Informāciju sagatavoja Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība "TALANTU KALVE".

  

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu