Lai Oskaram viegls ceļš mūžībā!

13.12.2021.

            2008.gadā Kalnciema vidusskolā sāka strādāt skolotājs, Jaunsardzes instruktors Oskars Karls - enerģisks, mērķtiecīgs cilvēks, savas valsts patriots, kuram patika izaicinājumi un darbs ar skolēniem. Jau no pirmajām dienām viņš skolēnos radīja interesi par Jaunsardzi - ļoti daudzi skolēni pieteicās jaunsargu nodarbībām. Tās bija interesantas aktivitātes:  izturības pārgājieni, nakšņošana mežā, praktisku zināšanu apguve, kas skolēniem noderēja ne tikai apmācības procesā, bet arī turpmākajā dzīvē.

 Oskara nopelns ir dažādu valsts un starptautisku Jaunsardzes pasākumu organizēšana Kalnciema vidusskolā, skolēnu piedalīšanās  jaunsargu nometnēs citās valstīs, kurās mūsu skolas skolēni uzrādīja labus rezultātus, kā arī Valsts aizsardzības mācības ieviešana skolā, kad   2018. gadā tā kā pilotprojekts tika ieviesta četrpadsmit Latvijas skolās.

Oskara entuziasms un ieguldījums jaunatnes audzināšanā ir devis augļus – daudzi viņa skolēni arī tālākajā dzīvē darbojas militārajā jomā un Zemessardzē, bet Oskara mīlestība pret savu dzimto zemi  un patriotisma gars turpina kvēlot  ikvienā  viņa skolēnā. Tas ir dzīvs.

Pateicībā par Skolotāja Oskara Karla nenovērtējamo devumu noliecam galvas un izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem, draugiem, kolēģiem un skolēniem. Lai Oskaram viegls ceļš mūžībā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu