Kalnciema vidusskolas 6.klases skolēni saņem eTwinning konkursa balvu

15.12.2021.

 „Nacionālā eTwinning projektu konkursā  2020” starp 16 konkursam pieteiktajiem projektiem uz konkursa finālu izvirzīja 6 labākos projektus, kuri  savus projektus prezentēja eTwinning konferencē Rīgā. Nacionālo eTwinning balvu 2020 nacionālo projektu kategorijā, kā arī skatītāju balvu ieguva Kalnciema vidusskolas projekts “Droši nedrošās spēles” (projekta iesniedzēja Inese Zvaigznone), kas īstenots kopā ar Bauskas Valsts ģimnāziju (projekta iesniedzēja Līga Bajāre).

Kalnciema vidusskolas projekts “Droši nedrošās spēles” skolēniem saistoši un interesanti atgādina par bīstamām situācijām apkārt, attīstot kritisko domāšanu, aktiermākslu, izmantojot sadarbību un digitālos rīkus, veidojot tiešsaistes spēli “Droši pasaulē” (1.spēle2.spēle).

Skolēni balvā ieguva fonda "Viegli" Ziedoņa klases interaktīvo nodarbību visai klasei. Pandēmijas apstākļos tikai šogad 15.decembrī bija iespēja šo balvu saņemt.

Interaktīvās nodarbības ievaddaļā skolēni papildināja un nostiprināja zināšanas un kultūras izpratni par Imanta Ziedoņa personību un daiļradi. Galvenajā nodarbības daļā skolēni  padziļināti iepazina Imanta Ziedoņa pasakas no grāmatas Blēņas un pasakas, veicinot lasītprasmi un akcentējot rakstnieka vērtības. Skolēniem bija jāveic dažādi savstarpēji saistītu uzdevumu virknējumi, kas attīstīja caurviju prasmes - lasītprasmi, radošumu, sadarbību un līdzdalību. Skolēni bija priecīgi, veicot dažādos aizraujošos uzdevumus, laiks aizskrēja nemanot. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu