Laimīgu Jauno gadu!

29.12.2021.

Ir gada beigas un tūlīt, tūlīt sāksies jauns cēliens. Klāt brīdis, kad pateikt paldies par neveiksmēm un veiksmēm, par kļūdām un mācībām, par kritieniem un celšanos spārnos. Ir īstais brīdis ieraudzīt gada kopsavilkumu – ko atstāsim vecajā gadā un ko ņemsim līdzi uz jauno ciklu. Kāda ir Kalnciema vidusskolas starta pozīcija, uzsākot nākamo 2022.gadu?

41% skolēnu  saņēmuši atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm vai centību mācību darbā. Visi skolēni ir izvērtējuši savu mācību sasniegumu izaugsmi un daļēji nosprauduši mērķi nākošajam semestrim. Skolēni 1.semestrī ir piedalījušies 6 projektos, kas mācību darbu padarīja krāsaināku un ar ikdienas dzīvi saistītu. Gada nogalē skolēni piedalījās 3 Jelgavas novada mācību priekšmeta olimpiādēs un ieguva 5 godalgotas vietas.  Bērnudārzā palielinājās izglītojamo skaits un tāpēc tika atvērta vēl viena grupa 1.5 gadus veciem bērnirm. 

Tie ir ieguvumi, kuriem klāt varam pievienot arī jaunos nodomus un vēlmes! Pedagogu vēlmju sarakstā varam ierakstīt gatavību nemitīgām pārmaiņām un jauniem profesionāliem izaicinājumiem.  Vēlamies, lai katrs skolēns prot izvirzīt mērķus sev un reāli novērtēt savu izaugsmi.  

Jo stabilāki jutīsimies ar to, kas mums jau ir, jo apmierinātāki būsim, iegūstot to, kā mums vēl nav. Droši skatīsimies nākotnē un veidosim savus apņemšanās sarakstus! Lai gaidāmās pārmaiņas atnes daudz prieka un veiksmes sajūtas! Būsim skaisti, būsim enerģijas pilni, būsim veselīgi un būsim laimīgi un priecīgi! Skaistu šo svētku laiku un laimīgu Jauno Gadu!

Ivita Saldava

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu