Piedalies URDA akcijās!

03.03.2021.
Akcija "Rādi, ka neradi lieku!"
Kā pārziemot situāciju, kad ierobežojumu ir vairāk kā iespēju? Ļaut vaļu radošumam! Biedrība „Daibes ilgtspējas centrs” kampaņas „Radi, lieku neradot!” ietvaros aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 19 gadiem piedalīties kampaņas tēla Žaņa Neveistera izaicinājumā - „Rādi, ka neradi lieku!”. Trīs mēneši un trīs izaicinājumi, kas ļaus tikt pie balvām, lai atpūstos dabā un neradītu lieku.
15.05.2021
Akcija „Atklāj kopā ar Skudru Urdu” (1.-6.klasei)
Akcijas „Atklāj kopā ar Skudru Urdu” mērķis ir veicināt 1.-6.klašu skolēnu interesi un izpratni par vides saudzēšanu un dabas procesiem, pašiem veicot dažādus uzdevumus un eksperimentus. Akcija organizē SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi “Līgatnes dabas takām”
26.04.2021
Akcijas "Dārgumu medības" (pirmsskolēniem)
Akcija "Dārgumu medības" paredzēta pirmsskolēniem. Akcijas mērķis - veicināt bērnu izpratni par dabas procesiem un atkritumiem, ka dabā nav vieta cilvēku radītiem atkritumiem un tie nekur nepazūd, savukārt bioloģiskie atkritumi (piem., ābola serde, koka lapas, kartupeļu mizas) sadalās un veido kompostu - augsni. Lai veicinātu izpratni, nepieciešams veikt izpēti un analizēt atkritumu sadalīšanās procesu augsnē. Akcijas laikā būs jāveic praktiskie un pētnieciskie uzdevumi - jāierok augsnē atkritumu paraugi, jāpēta sliekas, jāveido komposta kaudze/kaste vai spainis. Kā arī radoši jāpastrādā - jāatveido slieka izmantojot pēc izvēles materiālus un tehniku. Un jārada stāsts par sliekām un atkritumiem, kas nonākuši slieku mājās - augsnē.
30.04.2021
 
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu