Sasniegumi

Skates

28.05.2019.

13. martā uz Iecavas kultūras namu devās Kalnciema vidusskolas folkloras kopa „Sudrabiņš”( vadītāja Dzintra Ķezbere), lai piedalītos Zemgales bērnu folkloras kopu Dziesmusvētku skatē.

Jelgavas novada un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēles

28.05.2019.

Jelgavas novada un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēles volejbols “A” grupā zēniem I vieta Komandā spēlēja: Alvis Feldmanis, Alvis Fiļimonovs, Krišjānis Ķekars, Artis Staņevičus, Raimonds Bergmanis, Ričards Babris, Toms Jankovskis, Edgars Gailis, Miks Fiļimonovs volejbols “A” grupā meitenēm II vieta Komandā spēlēja: Annija Rumpe, Diāna Maļavko, Aleksandra Jeļisejeva, Indra Rumpe,  Arina Jefremova, Elza Dita Ķekare, Amanda Grūbe, Rūta Agnese Auzenberga, Egija Grīnberga ...

Jelgavas un Ozolnieku novada 50. sporta spēles noslēgušās ar vieglatlētikas sacensībām.

28.05.2019.

Jelgavas un Ozolnieku novada 50. sporta spēles noslēgušās ar vieglatlētikas sacensībām.   Kopvērtējums vieglatlētikā pa grupām “E” grupa 1. vieta “D” grupas meitenēm 2. vieta “D” grupas zēniem 1. vieta “C” grupas zēniem 2. vieta “B” grupas zēniem 3. vieta “A” grupas meitenēm 1. vieta “A” grupas zēniem 1. vieta Paldies par izciliem sasniegumiem vieglatlētikas sacensībās! “D” gr zēni – novada čempioni volejbolā! &n ...

Orientēšanās sacensības 18.10. Zaļeniekos.

28.05.2019.

Godalgotās vietas ( individuāli): Ancei Freimanei ( 7.kl.), Katei Zeltiņai (12.kl.)- 3. vieta; Sandijam Lasenbergam ( 12.kl.)- 2. vieta; Endijai Smikarstei (12.kl.) – 1. vieta. Kopvērtējums: D gr. 3. vieta Justīne Vaivode   Laura Ita Jēgermane Edvards Apsītis Rolands Bergmanis C gr. 2. vieta Ance Freimane Helēna Oļševska Pauls Oļševskis Mārcis Lasenbergs A gr. 1.vieta Endija  Smikarste Kate Zeltiņa Sandijs Lasenbergs Alvis Feldmanis

20.septembrī Jelgavas un Ozolnieku novada sacensības krosā.

28.05.2019.

Diāna Maļavko ( 1. vieta ) „B”gr. meitenēm   Sandijs Lasenbergs ( 3. vieta) „A”gr. zēniem   Veronika Čakša ( 3. vieta) „D”gr. meitenēm   Elīza Foršū (3. vieta) „D”gr. meitenēm.   Kopvērtējumā: „B” gr. – 1.vieta komandā: Diāna Malavko (8.kl.), Egija Grīnberga (8.kl.), Daniels Ņikitins (8.kl.),Gvido Šulcs (7.kl.).„D” gr. 3.vieta komandā: Veronika Čakša (5.kl.), Laura Jēgermane (5.kl.), Rolands Bergmanis (5.kl.), Ritvars Sluga(4.kl.).„E” gr. 3 ...

«12»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu