Sacensības

2017./2018. mācību gada sacensību kalendārs

 

Datums

Sacensību veids

Grupa

Norises vieta

12.septembris

Futbols

B

Līvbērze

13.septembris

Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles,
orientēšanās
1997.-2000.dz.g.

2001.-2002.dz.g.

2003.-2004.dz.g.

2005.-un jaunāki

Jelgavas novads, Zaļenieki

19.septembris

Futbols

C, A

Līvbērze

26.septembris

Rudens kross

A, B, C, D, E

Staļģene

3.oktobris

Futbols

D

Līvbērze

10.oktobris

Orientēšanās

A;B;C;D

Vilce

31.oktobris

Basketbols

B meitenes

Vircava, Platone

7.novembris

Basketbols

B zēni

Vircava, Platone

14.novembris

Basketbols

C zēni

Vircava, Platone

21.novembris

Basketbols

C meitenes

A zēni, meitenes

Vircava, Platone

28.novembris

Florbols

C zēni

Līvbērze, Svēte, Sesava

5.decembris

Volejbols

A zēni, meitenes

Valgunde

9.janvāris

“Lāses 2018”atlases sacensības

I un II grupa

Jelgavas novads, Valgunde

16.janvāris

Tautas bumba zēniem

D zēni

Svēte

23.janvāris

Tautas bumba meitenēm

D meitenes

Svēte

30.janvāris

Volejbols zēniem

B zēni

Valgunde, sporta centrs

6.februāris

Volejbols meitenēm

B meitenes

Valgunde, sporta centrs

13.februāris

Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles,
volejbols

1998.-2001.dz.g.

Jelgavas novads, Valgunde- zēni

Ozolnieku novads , Ozolnieku vsk.-meitenes

20.februāris

Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles,
volejbols

2002.dz.g un jaunāki

Jelgavas novads, Valgunde-zēni

Ozolnieku novads , Ozolnieku vsk.-meitenes

27.februāris

“Lāses 2018”atlases sacensības

III un IV grupa

Jelgavas novads, Valgunde

6.marts

Drošie un veiklie

D

Staļģene

27.marts

Volejbols zēniem

C zēni

Valgunde

3.aprīlis

Volejbols meitenēm

C meitenes

Valgunde

10.aprīlis

Volejbols zēniem

D zēni

Valgunde

17.aprīlis

Volejbols meitenēm

D meitenes

Valgunde

8.maijs

Vieglatlētika

A, C

ZOC

15.maijs

Vieglatlētika

B, D

ZOC

22.maijs

Vieglatlētika

E

Valgunde

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu