Jaunumi

Nāc mācīties Kalnciema vidusskolas 10.klasē!

18.05.2020.

Tā kā vidusskolas posma mērķis ir skolēniem palīdzēt sagatavoties nākamajam dzīves posmam: izglītības turpināšanai augstākajās mācību iestādēs vai darba dzīvei,sākot ar jauno mācību gadu, Latvijas skolās būs izmaiņas, kā tiks organizētas mācības vispārējā vidējā izglītībā: 30 % mācību laika skolēni varēs veltīt tiem mācību priekšmetiem, kuri viņus interesē vai kuri būs nepieciešami viņu izvēlētā profesijā- tos būs iespēja  apgūt brīvas izvēles specializētajos kursos padziļināti.

Informācija par uzņemšanu 10.klasē skolas mājas lapa http://www.kalnciemavsk.lv/dokumenti-2

Kalnciema vidusskolas 4.klases skolēni izveidojuši spēli par drošību

26.05.2020.

Kalnciema vidusskolas 4.klases skolēni, kopā ar skolotājām Daci Graubiņu un Inesi Zvaigznoni, partnerskolēniem no Pļavniekkalna sākumskolas un Bauskas Valsts ģimnāzijas ir izveidojuši spēli par drošību "Droši nedrošās spēles". Spēli var spēlēt 1.-5.klašu skolēni zināšanu nostiprināšanai par drošību. Īpaši vērtīgi to būtu izspēlēt pirms vasaras brīvlaika, noskatoties bērnu veidotos video un izvēloties pareizos risinājumus.

Lai visiem aizraujoša un droša vasara!

Skolēnu padomes prezidenta vēlēšanas

21.05.2020.

Skolēnu padomes prezidenta amata 2. kārta ir noslēgusies. Esam saņēmuši kandidātu video atbildes. No kandidātiem prezidenta amatam piekrita skolniece Gabriela Raģe, tādēļ viņa kļūst par 2020./2021. mācību gada skolēnu padomes prezidenti! Vēlamies pateikt paldies par izrādīto iniciatīvu, novēlēt veiksmi, izdošanos un panākumiem bagātu jauno mācību gadu!

Egija Grīnberga, Kalnciema vidusskolas skolēnu padomes 2019./ 2020. m.g. prezidente

SKOLĒNU PADOMES PREZIDENTES EGIJAS GRĪNBERGAS ATSKAITE PAR 2019./2020. M.G.

09.05.2020.

 Es kā Kalnciema vidusskolas prezidente atskatoties uz mācību gadu vēlos uzkaitīt dažus no labajiem paveiktajiem darbiņiem.  Šī gada ietvaros esam veikuši grāmatu un apavu reidus, tabulas un reida rezūltātus var saņemt pie skolotājas A.Kozares.  Izveidojuši instagram profilu skolas padomei, kurā izvietojam informāciju par tuvākajiem skolas un ārpus skolas pasākumiem, izvietojam bildes no skolas pasākumiem.      Skolēnu pašpārvalde pieņēma dalību sko ...

Sirsnīgs sveiciens Māmiņdienā!

08.05.2020.

Mīļās māmiņas un vecmāmiņas! Ja situācija būtu kā parasti, tad šodien jūs visas būtu aicinātas uz koncertu skolas zālē! Bet ir tā kā ir! Tāpēc sveiciens jums visām ir virtuāls! Skolēni grib aizvest jūs ceļojumā.... Sirsnīgi sveicieni Māmiņdienā!

Tautastērpu gājiens

04.05.2020.

Šī gada 4.maija tautastērpu gājiens ir citāds. Gan skolēni, gan pedagogi ir uzvilkuši tautastērpu, godinot un mīlot Latviju. Esam katrs savās mājās, savā sētā, bet vienoti mīlestībā, spēku gūstot latviskajās tradīcijās un tautastērpa rakstu enerģētikā.

«1212»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu