Jaunumi

Spodrības diena

17.05.2024.

17.maijs - Spodrības diena Kalnciema vidusskolā!

Paldies čaklajiem skolēniem! Paldies pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem!

Mini video par Kalnciema vidusskolu

16.05.2024.

12. Klases skolnieces, Kristiāna Vanaga un Nikola Buiņicka veidoja māksliniecisko jaunrades darbu kultūrā un mākslā, kura rezultātā tika izveidota mini video reklāma par Kalnciema vidusskolu.

Koncerts māmiņām un citām mīļām sirsniņām

16.05.2024.

13. maija pēcpusdienā skolas zālē pulcējās mīļi un gaidīti ciemiņi – skolēnu māmiņas, vecmāmiņas un citi tuvinieki, lai noklausītos skolas interešu izglītības pulciņu Mātes dienai veltīto koncertu.

Pirmsskola atzīmē Eiropas dienu

13.05.2024.

Atzīmējot Eiropas dienu, Kalnciema vidusskolas pirmsskolas 5 un 6 gadīgās grupas rādīja savu priekšnesumu Kalnciema vidusskolas sākumskolas klasēm, iepazīstinot skatītājus ar dažādu Eiropas valstu dzejoļiem, tautasdziesmām, dziesmām un tautas pasaku.

Jauka tradīcija 4.maiju svinēt kopā

12.05.2024.

Arī šogad 4.maiju svinējām kopā skolas direktore, skolotāji, skolēni un vecāki. Šādu kopā svinēšanu aizsākām pagājušajā gadā un ceram, ka tā izveidosies kā jauka tradīcija arī turpmākos gados.

eTwinning projekta noslēguma ekskursija Iecavas Labirintos

12.05.2024.

9.maijā Kalnciema vidusskola , Kalnciema PII "Mārīte", Svētes pamatskolas pirmsskola, Šķibes pamatskolas pirmsskola, PII "Pūcīte" kopīgi pavadīja laiku eTwinning projekta noslēguma ekskursijā, kura notika Iecavas Labirintos.

«1218»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu