Jaunumi

Laimīgu Jauno gadu!

29.12.2021.

Ir gada beigas un tūlīt, tūlīt sāksies jauns cēliens. Klāt brīdis, kad pateikt paldies par neveiksmēm un veiksmēm, par kļūdām un mācībām, par kritieniem un celšanos spārnos. Ir īstais brīdis ieraudzīt gada kopsavilkumu – ko atstāsim vecajā gadā un ko ņemsim līdzi uz jauno ciklu. Kāda ir Kalnciema vidusskolas starta pozīcija, uzsākot nākamo 2022.gadu?

Projekts “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”. 

23.12.2021.

2021.gada vasarā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju aicināja Latvijas izglītības iestāžu pašpārvaldes līdz 2021. gada 11. jūnijam pieteikties projektā “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”. 

Lai Oskaram viegls ceļš mūžībā!

13.12.2021.

2008.gadā Kalnciema vidusskolā sāka strādāt skolotājs, Jaunsardzes instruktors Oskars Karls - enerģisks, mērķtiecīgs cilvēks, savas valsts patriots, kuram patika izaicinājumi un darbs ar skolēniem. Jau no pirmajām dienām viņš skolēnos radīja interesi par Jaunsardzi - ļoti daudzi skolēni pieteicās jaunsargu nodarbībām. Tās bija interesantas aktivitātes:  izturības pārgājieni, nakšņošana mežā, praktisku zināšanu apguve, kas skolēniem noderēja ne tikai apmācības procesā, bet arī turpmākajā dzīvē.

Sveiciens Latvijas svētkos!

16.11.2021.

Godiniet Latviju ģimenēs-dziediet dziesmas, iededziet sveces logos, lai uzzied mūsu LATVIJA uguns zīmēs šajā grūtajā laikā. Bet esiet atbildīgi, esiet ikdienā zinātkāri un mērķtiecīgi, esiet radoši, jo tikai mēs varam atvērt laimes durvis savā zemē, novadā, pagastā un savā skolā.

Lai skaista un vieda ir mūsu zemes nākotne!

«1226»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu