Jaunumi

Skolēnu Padomes izveidotās viktorīnas uzvarētāji

01.03.2021.

Šogad Kalnciema vidusskolā februāris bija ļoti atraktīvs mēnesis. Tā nosaukums bija "Skanīgais februāris".  Šī mēneša laikā Skolēnu Padome veidoja daudz un dažādas aktivitātes internetā par visdažādākajām aktualitātēm mūzikā.

Piedalies akcijā "Dod lietai otro dzīvi"

18.02.2021.

Ekoskolas gada tēmas "Atkritumi" ietvaros Kalnciema vidusskola ir sākuši izaicinājumu akciju "Dod lietai otro dzīvi". Skolotāji un darbinieki izaicina 10.klasi ar video:

Karjeras diena platformā "Tava klase"

23.02.2021.

Karjeras diena televīzijas platformā “Tava klase” - par ceļu no skolā iegūtajām zināšanām līdz profesijai.

26.februārī, 5.martā, 12.martā, 19.martā, 26.martā, 2.aprīlī

Skaties SKOLAS ZIŅU 4.numuru!

22.02.2021.

Arī attālinātā mācību procesā skolas multimēdiju pulciņa dalībnieki veido raidījumus. Šī raidījuma tēmas - attālinātais mācību process un drošība ziemā.

Karjeras izvēle – tiešsaistē

15.02.2021.

Šis mācību gads nesis savas izmaiņas pasākumu realizācijā. Valstī noteikto ierobežojumu dēļ, karjeras pasākumi notiek attālināti.

Skanīgais apsveikums

11.02.2021.

Maestro Raimonds Pauls – šis ir vārds, kas katram nozīmē ko citu. Iespējams, Maestro sarakstītā dziesma bija pirmā, kas dziedāta un spēlēta. Paula mūzika atsauc prātā svarīgas atmiņas par notikumiem personīgajā dzīvē un arī kopīgi dalītus emocionālos mirkļus, piemēram, dziedot lielajā Dziesmu svētku kopkorī vai dejojot Deju svētkos pie Maestro mūzikas Daugavas stadionā. Katru gadu esam piedalījušies arī Jelgavas novada Bērnu svētkos Elejā. Šajos svētkos ir viesojies arī Maestro Raimonds Pauls.

Skolēnu padome aicina radošos Kalnciema vidusskolas skolēnus ieskandināt februāri!

11.02.2021.

Skolēnu padome aicina radošos Kalnciema vidusskolas skolēnus ieskandināt februāri! Sākumskolas skolēni aicināti ievietot Padlet sienā skolas mājas lapā muzikālu video, atzīmējot maestro Raimonda Paula jubileju. Vecāko klašu skolēni kopā ar draugiem vai individuāli var veidot Valentīndienas apsveikumu Tictok platformā un ievietot skolēnu padomes instegramā.

Paldies, skolotāj!

08.02.2021.

Daudzkārt sociālajos tīklos lasam negācijas, kas vērstas pret skolotāju. Taču Kalnciema vidusskolas skolēnu vecāki vairo labo pieredzi un pateicas skolotājiem par darbu. Paldies arī jums, vecāki, par sapratni un sadarbību!

«1219»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu