Jaunumi

Ar ceļavēju kabatā

25.06.2020.

Šogad  atestātu par pamatskolas beigšanu saņēma 22 skolēni: Kristaps Bisenieks, Amanda Bula, Samanta Demjanoviča, Rolands Gailis, Artūrs Ivaņickis, Kristaps Jansons, Kristiāns Jākabsons, Aigars Jegorovs, Daniels Krēsliņš, Letīcija Krīgere, Everita Kursiša, Mārcis Lasenbergs, Laura Maļavko, Helēna Oļševska, Pauls Oļševskis, Gabriela Raģe, Anna Ruskule, Francisa Daiga Suškova, Alans Zaharovs, Marks Jozua Ziediņš, Raivo Ziemiņš, Marta Nikola Žunda. 

Noslēdzies ir 2019./2020. mācību gads

02.06.2020.

No visas sirds pateicamies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu mācību priekšmeta apguvē, augstiem sasniegumiem mācību darbā un mācību priekšmeta olimpiādēs, par sasniegumiem konkursos un sporta sacensībās! Sakām PALDIES mūsu skolēnu vecākiem, jo bez vecāku atbalsta skolēnu panākumi nav iedomājami.

Paldies par KOPĪGI PADARĪTO DARBU!

Lai ir gandarījums par paveikto un lai visas ieguldītās rūpes atgriežas ar mīlestību!

Skolas vadības komanda

Nāc mācīties Kalnciema vidusskolas 10.klasē!

18.05.2020.

Tā kā vidusskolas posma mērķis ir skolēniem palīdzēt sagatavoties nākamajam dzīves posmam: izglītības turpināšanai augstākajās mācību iestādēs vai darba dzīvei,sākot ar jauno mācību gadu, Latvijas skolās būs izmaiņas, kā tiks organizētas mācības vispārējā vidējā izglītībā: 30 % mācību laika skolēni varēs veltīt tiem mācību priekšmetiem, kuri viņus interesē vai kuri būs nepieciešami viņu izvēlētā profesijā- tos būs iespēja  apgūt brīvas izvēles specializētajos kursos padziļināti.

Informācija par uzņemšanu 10.klasē skolas mājas lapa http://www.kalnciemavsk.lv/dokumenti-2

Kalnciema vidusskolas 4.klases skolēni izveidojuši spēli par drošību

26.05.2020.

Kalnciema vidusskolas 4.klases skolēni, kopā ar skolotājām Daci Graubiņu un Inesi Zvaigznoni, partnerskolēniem no Pļavniekkalna sākumskolas un Bauskas Valsts ģimnāzijas ir izveidojuši spēli par drošību "Droši nedrošās spēles". Spēli var spēlēt 1.-5.klašu skolēni zināšanu nostiprināšanai par drošību. Īpaši vērtīgi to būtu izspēlēt pirms vasaras brīvlaika, noskatoties bērnu veidotos video un izvēloties pareizos risinājumus.

Lai visiem aizraujoša un droša vasara!

Skolēnu padomes prezidenta vēlēšanas

21.05.2020.

Skolēnu padomes prezidenta amata 2. kārta ir noslēgusies. Esam saņēmuši kandidātu video atbildes. No kandidātiem prezidenta amatam piekrita skolniece Gabriela Raģe, tādēļ viņa kļūst par 2020./2021. mācību gada skolēnu padomes prezidenti! Vēlamies pateikt paldies par izrādīto iniciatīvu, novēlēt veiksmi, izdošanos un panākumiem bagātu jauno mācību gadu!

Egija Grīnberga, Kalnciema vidusskolas skolēnu padomes 2019./ 2020. m.g. prezidente

SKOLĒNU PADOMES PREZIDENTES EGIJAS GRĪNBERGAS ATSKAITE PAR 2019./2020. M.G.

09.05.2020.

Šajā mācību gadā Skolēnu padome rosījās īpaši čakli, lai gan pandēmijas dēļ daudzi iecerētie pasākumi bija jāatceļ.Mēģināsim svarīgākos uzskaitīt. Šogad veicām grāmatu un apavu reidus, izveidojām instag-ram profilu skolas padomei, kurā izvietojam informāciju par tuvākajiem skolas un ārpus skolas pasākumiem, kā arī foto no skolas pasākumiem. Skolēnu pašpārvalde aktīvi piedalījās skolas salidojuma veidošanā:Uzņēma viesusVeica reģistrācijuVadīja karaokePalīdzēja ar skolas noformējumu. Rud ...

«1212»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu