Jaunumi

Vēsturisks ieskats ziemā ap Kalnciema vidusskolu

17.01.2021.

"Šais dienās varam līksmot par ziemas ainām kā senlaikos. Te dažas Kalnciema muzejā glabātas bildes no Kalnciema un Valgundes puses, un viena otra no tām patiešām ir senlaikiem piederīga."

Dāvis Beitlers (Kalnciema vidusskolas absolvents, vēsturnieks)

Baltā pasaka

12.01.2021.

Iesūti savu sniega bildi arī Tu! Veidosim kopā skaistu un sniegotu galeriju . Spēks ir cilvēka gudrā un atbildīgā attieksmē pret apkārtējo vidi vārdos un darbos. Sniega pasakas uzburšanā izmanto dekorācijas tikai no dabas materiāliem.

Paldies!

11.01.2021.

Kalnciema vidusskola pateicas visiem, kuri atbalstīja aicinājumu klusi pieminēt Ziemassvētku kauju gadadienu Ložmetējkalnā. Sveču liesmiņas varoņu piemiņai veselu nedēļu aicināja mūs atcerēties valsts vēsturi. Īpašs paldies Maijas un Jūlijas Solomonovu, Ģirta un Oskara Narkevicu, Karīnas Bogdanovas, Renata Komarova,  Mārča Pumpura ģimenēm, skolotājiem - Valentīnam Toleiķim, Inetai Āboliņai, Sanitai Lapānei, Ilonai Mežvietei, Marjamai Romančukai, kā arī skolas  tehniskajiem darbiniekiem Daigai Lagzdiņai un Andrejam Vaivodam! Ziemassvētku kauju stāsts vienmēr mūs  rosinās neaizmirst tautas varoņus!

Aicinām piedalīties!

06.01.2021.

Katru gadu līdz šim Kalnciema vidusskola ir aktīvi piedalījusies Ziemassvētku kauju gadadienas atceres pasākumos. Aicinām arī šogad skolēnus kopā ar ģimenēm klusi un atbildīgi pieminēt strēlnieku varonību. Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, aicinām ģimenes apmeklēt Ložmetējkalnu un aizdegt piemiņas svecītes. Aktīvākie var veikt tradicionālā Lāpu gājiena maršrutu no Ziemassvētku kauju muzeja “Mangaļi” līdz Ložmetējkalnam.

Skolēnu pašpārvaldes darbība 1. semestrī

06.01.2021.

Šis mācību gads iesākās daudzsološi, skolēnu pašpārvaldei bija daudz dažādu pasākumu ideju. Kad mūs visus pārsteidza jauns Covid-19 pandēmijas uzliesmojums, bija sajūta, ka visi esam atkāpušies desmit soļus atpakaļ no sasniegtajiem un izvirzītajiem mērķiem. Lai arī pulcēšanās un lielu pasākumu rīkošana netika atļauta, mēs šo laiku un svētkus skolā centāmies atzīmēt tāpat, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Kalnciema vidusskolas sveiciens svētkos!

23.12.2020.

Kalnciema vidusskolas sveiciens svētkos! Apsveikumā izmantoti fotoattēli no skolas muzeja un 2013.gada Svētrīta koncertieraksts. Dzied 1.-5.klašu vokālais ansamblis (vad.M.Sondore). Paldies video veidotājiem Ingai Feldmanei un  Jānim Tolēnam!

«1218»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu