Jaunumi

Erasmus dienas 2021

18.10.2021.

Kalnciema vidusskolas skolēni iesaistījās Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas 2021, kas notika no 14. līdz 16. oktobrim. Šajā laikā Kalnciema vidusskolā tika organizēta virtuālā ekskursija pa skolā realizētajiem Erasmus+ projektiem, izmantojot ActionBound lietotni.

Lai top labie darbi!

14.10.2021.

12.oktobrī Kalnciema vidusskolas pirmsskolas grupas vēlējās iepriecināt mūsu mazākos draugus Jelgavas LLU VMF mazo dzīvnieku patversmē, sagādājot patversmē nepieciešamo sauso un slapjo suņu un kaķu barību, segas, segu un spilvenu pārvalkus, vienreizlietojamos paladziņus u.c. aktuālās lietas.

Ekoskolu projekts aprites ekonomikas veicināšanai E-SPACE

02.10.2021.

Kalnciema vidusskola 2020./2021.m. piedalījās starptautiskajā aprites ekonomikas projektā E – SPACE. Kopskaitā piedalījās vairāk nekā 60 Ekoskolas Latvijā un Slovēnijā sadarbībā ar zīmolu Lucart Professional. Skolas iesaistījās īpašā divu gadu vides izglītības pilotprojektā ar mērķi sniegt skolēniem zināšanas par aprites ekonomiku un rosināt tās principu praktisku īstenošanu ikdienā. Projekta noslēgumā mūsu skolu pieredze būs atspēriens projekta tālākā attīstīšanā visā starptautiskajā Ekoskolu tīklā.

Bezmaksas pašizaugsmes programma jauniešiem 

29.09.2021.

Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “TALANTU KALVE” sadarbībā arJelgavas novada pašvaldību realizē projektu “DZĪVOT ZAĻI!”, kura ietvaros tiek rīkots pilnībā apmaksāts pasākumu kopums, 20 Jelgavas novada 5. līdz 9.klašu grupas jauniešiem, lai veicinātu dalībnieku izpratni par savu potenciālu, īpašībām un talantiem, sniegtu iespēju attīstīt mērķtiecību un radošo domāšanu, pilnveidotu sadarbības un komunikācijas prasmes, paaugstinātu pašapziņu, līdz ar to arī gūtu motivāciju darboties.

Izglītojošu nodarbība vecākiem “Ātru un veselīgu maltīšu pagatavošana”

27.09.2021.

Laiks: 5.oktobrī, 17:00; Vieta: Kalnciema vidusskola

Nodarbības mērķis ir izglītot bērnu vecākus par veselīgu maltīšu nozīmi savu un bērnu veselībā. Sniegt zināšanas par

veselīgu uzturu un recepšu idejas par ekonomisku, ātru, veselīgu un garšīgu maltīšu pagatavošanu ģimenei, liekot uzsvaru uz brokastīm un

vakariņām.

Iestādīti "Laimes kociņi"

22.09.2021.

19.septembrī Kalnciema vidusskolas Valgundes PII pedagogi, darbinieki, vecāki un audzēkņi atzīmēja "Pasaules lielo talku".

1.septembris pirmsskolā

03.09.2021.

Šogad Kalnciema vidusskolas Valgundes pagasta pirmsskolas filiāle svinēja 1. septembri lielā pulkā.  To sagaidījām kopā ar Pelīti, kura ar bērniem izspēlēja dažādas atraktīvas un jautras rotaļas. Skolas direktore Ivita Saldava kopā ar Valgundes pagasta pārvaldes vadītāju Maiju Lasmani sveica visus pedagogus, darbiniekus, vecākus un audzēkņus ar jauno mācību gadu! 

«1224»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu