Jaunumi

Iekustini pavasari

12.05.2021.

Popularizējot aktīvu dzīvesveidu skolēnu vidū, Kalnciema vidusskolā norisinājās izaicinājums "Iekustini pavasari".

Līdzdalība projektā „Piedalies un veido nākotni”

10.05.2021.

Tuvojas 5.jūnijs – pašvaldību vēlēšanas. Novērojot zemo vēlētāju aktivitāti, nepietiekamo jauniešu interesi un iesaisti sabiedriskajos procesos, Kalnciema vidusskolas skolēni ir nolēmuši iesaistīties projektā “Piedalies un veido nākotni!”, kura mērķis –praktizēt pilsonisko līdzdalību politiskajās diskusijās un pašvaldību vēlēšanu simulācijā,  iepazīstoties ar demokrātijas vērtībām.

Māžošanās vai jēgpilni? 

08.05.2021.

No 22. marta stājies spēkā Izglītības un zinātnes ministrijas rosinājums par mācību organizēšanu ārtelpās. Līdz ar šīs ieceres izskanēšanu daudzu skolēnu vecāku starpā bija vērojams sašutums.

Holokausta upuru piemiņas saglabāšana

06.05.2021.

Latvija jau no seniem laikiem ir daudznacionāla  zeme, un katrai tautai, kura šeit dzīvo, ir savs dzīves stāsts, savs liktenis. Traģisks tas ir bijis ebreju tautai.

Eiropas eksāmens arī Kalnciema vidusskolā 7.-8.maijā

04.05.2021.

“Eiropas eksāmens” ir tiešsaistes tests, kurā, atzīmējot Eiropas dienu, Eiropas Komisija aicina piedalīties jau septīto gadu. “Eiropas eksāmens” ir izzinošs un atraktīvs veids, kā pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas par Eiropas Savienību. Šogad "Eiropas eksāmens” notiks 7., 8. un 9. maijā tīmekļa vietnē www.esmaja.lv

«1221»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu