Kalnciema vidusskola piedalās Eiropas Parlamenta jauno Vēstnieku skolā

07.06.2022.

2021./2022.mācību gadā Kalnciema vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās Izglītības attīstības centrs (IAC) projektā “Piedalies un veido nākotni” un pēc projekta noslēguma izrādīja vēlēšanos turpināt darboties. Sadarbībā ar Europa Direct informācijas centru Jelgavā (vadītāja Tabita Šķerberga) Kalnciema vidusskola tika uzņemta Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolā.

EP Vēstnieku skola ir Eiropas Savienības mēroga programma. To sadarbībā ar pedagogiem īsteno ES birojs Latvijā, nodrošinot ES tēmu klātbūtni formālajā un neformālajā izglītībā. Latvijā šajā programmā darbojas 75 skolas, ap 1000 pedagogu un 35000 skolēnu, kuri brīvprātīgi izglīto un iesaista jauniešus , vairo viņu zināšanas, mazina aizspriedumus, stiprina etnisko identitāti. Šajā skaitā ir arī mūsu skola, mūsu skolēni. No skolotājiem programmā darbojas A.Apsītis un V.Toleiķis.

Līdzdalība: tas ir process, kurā jauniešiem ie iespēja piedalīties sev būtisku jautājumu izlemšanā un apkārtnotiekošā veidošanā ar mērķi uzlabot savu un līdzcilvēku dzīves kvalitāti un labbūtību. Tā ir iespēja pavadīt brīvo laiku interesantā vidē, iegūt jaunas prasmes, zināšanas , pieredzi.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu