Atskatoties uz 2022.gadu Kalnciema vidusskolā

28.12.2022.

Skolēni, vecāki, pedagogi, skolas darbinieki!


Atskatoties uz 2022.gadu Kalnciema vidusskolā, secinu, ka tas ir bijis ļoti nozīmīgs un sasniegumiem bagāts gads Kalnciema vidusskolā. Ar pilnu jaudu ir atsākusi darboties Skolēnu padome. Pateicoties Skolēnu padomes iniciatīvai, realizēts jauniešu labbūtības projekts, kurā skola saņēmusi galda un vides spēles. Skolēnu padome noorganizēja skolēnu gaidītākos pasākumus- “Mošķu nakti” un “Ziemassvētku balli”. Pateicoties vēstures skolotājiem, 2022.gadā Kalnciema vidusskola kļuva par vienu no Eiropā 1500 sertificētu Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu.


2022.gadā skola realizēja un turpina realizēt divus Erasmus+ projektus, kuros Kalnciema vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties starpvalstu vizītē  Itālijā un Portugālē un oktobra beigās uzņemt viesus no Norvēģijas, Horvātijas, Spānijas un Portugāles. 2022.gadā notika sadarbība ar Jelgavas novada skolām eTwinning projektā “Mežainis” un uzsākta sadarbība ar Valmieras Viestura vidusskolu   eTwinning projektā “Špaktlējam? Nē, mālējam!”, kura  autore ir 7.klases skolniece.

Folkloras kopas dalībnieces kopā ar citu novada folkloras kopu jauniešiem piedalījās Eiropas Ekonomikas zonas granta projektā “Kultūraugs”, kas norisinājās Jelgavas novadā.

Lepojos ar skolēnu sasniegumiem 2022./2023.m.g. 1.semestrī  Stāstnieku konkursā, bioloģijas olimpiādē, angļu valodas olimpiādē un sportā.  

Esamu gandarīta par skolēnu sasniegumiem ikdienas darbā- 2022. gada noslēgumā 23 skolēns (9%) saņēma grāmatu par teicamām sekmēm, 75 (27%) skolēni par labām un teicamām, bet 15 (6%) par centību mācību darbā. 13 skolēni saņēma balvu par augstāko vidējo vērtējumu 1.semestra noslēgumā 6.-7., 8.-9. un 10.-12.klašu grupās. Paldies Valgundes pagasta uzņēmumiem -SIA “EVEROL” , SIA “Aitiņlauvas”, biedrībai “Tīreļu staļļi”, SIA “RT-Timber”, SIA “Miega bode”,  uzņēmumam “MJMpower”- , Skolas padomei un Kalnciema vidusskolas direktorei (1996-2009) Gintai Avotiņai par skolēniem radīto Ziemassvētku prieku.

Saku lielu paldies par paveikto 2022.gadā gan skolēniem, gan vecākiem, gan pedagogiem un skolas tehniskajiem darbiniekiem. Ikkatrs esam ieguldījuši spēkus Kalnciema vidusskolas attīstībā, snieguši savu devumu skolas izskata, tēla radīšanā. Taču Jaunais gads mūs sagaida ar jauniem izaicinājumiem. Lai skolēnu, vecāku un pedagogu sadarbība ir ceļš uz izdošanos! Laimīgu, radošu un panākumiem bagātu Jauno, 2023. gadu!

Ivita Saldava

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu