26.aprīlī Kalnciema vidusskolā viesojās Limbažu Valsts ģimnāzijas pedagogi

28.04.2023.

26.aprīlī Kalnciema vidusskolā viesojās Limbažu Valsts ģimnāzijas pedagogi un skolotājas no Slovēnijas metodiskās sadarbības pasākumā “Āra pedagoģija efektīvā mācību procesā”. Šis bija 2.klātienes sadarbības pasākums, pagājušajā gadā Kalnciema vidusskolas pedagogi viesojās Limbažu Valsts ģimnāzijā.

Pedagogi iepazinās ar skolu, pabija skolas muzejā, novērtēja bagātīgo interešu izglītības pulciņu klāstu. Skolotāja Sanita Lapāne viesus iepazīstināja ar izstrādātajiem velo maršrutiem ap skolu – dižkoku un dzīvnieku maršrutu, purva laipu, vēsturisko un Lielupes maršrutu. https://velovelovelovelo.blogspot.com

Pedagogi vēroja  āra nodarbības. Bioloģijas stundā skolēni veica praktisko darbu “Sūnu daudzveidība skolas mežā”, ievācot dažādas sūnas, apkopojot un salīdzinot ievāktos datus, kā arī nosakot to sugas. Stundas vērotāji atzinīgi novērtēja skolēnu iesaisti, darbu grupās, sadarbību un sasniegto stundas rezultātu.

Matemātikas stundā skolēni darbojās skolas pagalmā “Raksturojot sakarības starp punktu koordinātēm”, mācījās noteikt punktu novietojumu koordinātu plaknē, modelēja to pārvietojoties laukumā, meklēja simetriskus objektus skolas apkārtnē.

Pēc piknika pedagogi ar skolas velosipēdiem devās  izbraucienā pa vienu no pieciem skolēnu un skolotāju izveidotajiem izglītojošajiem maršrutiem, apmeklējot arī Ziemassvētku kauju muzeju.

Limbažu Valsts ģimnāzijas pedagogu atsauksme: “Ļoti novērtējām kvalitatīvos un daudzveidīgos skolotāju izstrādātos materiālus, mērķtiecīgo darbu, lai stundas veidotu dinamiskas un iesaistošas, un sirsnīgo uzņemšanu ciemos! Paldies!”

Paldies Kalnciema vidusskolas direktorei un skolotājām Sanitai Lapānei un Karīnai Švānbergai par dalīšanos pieredzē un atbalstu pasākuma organizēšanā!

MP vadītāja Inese Zvaigznone

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu