Kalnciema vidusskolas pedagogi dodas pieredzes apmaiņā uz Lietuvu

22.06.2023.
  1. un 20. jūnijā 20 Kalnciema vidusskolas skolotāji devās zināšanu un jaunu iespaidu pilnā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lietuvu.

JANO IR PETRO VILEISIU skola ( https://www.vileisiumokykla.lt/)  ir viena no četrām  Microsoft skolu tīkla dalībniecēm  Baltijā. Tāpēc skolas galvenais uzdevums ir ieviest inovācijas, uzlabojot skolēnu izglītības sasniegumus. Skola izmanto Office365 vidi, un visiem skolēniem, sākot ar pirmklasniekiem, ir personīgie office365 konti. Skolā strādā 11 skolotāji, kuri formāli ieguvuši MEE (inž. Microsoft Educator Expert) sertifikāts.

Anelės ir Augustino Kriauzų vārdā nosauktā sākumskola (https://pradine.raudondvaris.lm.lt/) savu nosaukumu ir ieguvusi par godu izciliem pedagogiem, kuri ir ieguldījuši lielu darbu skolas attīstībā un tās izaugsmē. Tādejādi lietuvieši izceļ skolotāja profesijas prestižu.  Skolā kā vērtība tiek izcelta skolas forma, kā piederības zīme šai izglītības iestādei, kā arī skolēnu un pedagogu labbūtība.

Visi skolēni 100% piedalās ārpusklases pulciņos, kurus vada arī speciālisti konkrētajā jomā. Valsts apmaksā viena pulciņa apmeklējumu katram skolēnam. Skolas telpās tika iekļauta mūzikas un mākslas skola, lai skolēniem tās būtu pieejamākas.

Lietuvas izglītības iestādēs apmēram 80 % skolas ir izvēlējušās skolas formas, lai skolēni labāk koncentrētos mācību darbam.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu