Aktivitāšu un Orientēšanās spēle “Manas veiksmes receptes”

03.06.2024.

28.maijā  notika Aktivitāšu un Orientēšanās spēle “Manas veiksmes receptes”, kurā piedalījās 7.,8.,10.,11.klases.

Otrdienas rītā komandu saliedēšanās aktivitātes, kuras sākotnēji likās atturīgas, bet vēlāk pārauga azartiskā sadarbībā un jautrībā. Pēc pusdienu pauzes, skolēni devās skolas tuvējā apkārtnē, lai veiktu dažādus uzdevumus, orientētos apkārtnē un noskaidrotu katras klases uzvarētājus.

Aktivitāšu dienu organizēja Aktīvās atpūtas centrs EŽI,  Kalnciema vidusskolas jauniešu līdzdalības projekta “Jauniešu apzināta iesaiste savas karjeras izvēlē” ietvaros ar Eiropas Savienības finansējumu.

Pēc spēles visi pulcējās , lai sveiktu klašu uzvarētājus. Visvairāk punktus nopelnīja 11.klases komanda “Čiekuri”.

11. klases skolnieces  Justīnes Vaivodes atsauksme par orientēšanaās spēli:

''Sveiki! Iznākot ārā mani uzreiz uzrunāja vadītāju degsme un tas kā viņi komunicēja ar mums. Viņu uzdotie uzdevumi ļāva saliedēt katru klasi vēl vairāk, protams nedaudz savstarpēji pastrīdējāmies, bet ar vadītāju palīdzību tikām galā ar visiem izaicinājumiem. Ļoti šokēja uzdevums, kur bija jāguļ uz zemes un jāpārnes pāri klases biedrs. Tam mēs nebijām gatavi, bet tikām ar to galā ar pirmo reizi. Pēc gardām pusdienām ar ļoti lielu interesi devāmies atpakaļ, lai zinātu, kas mūs sagaida tālāk. Klase tika sadalīta vairākas komandās un devāmies skolas apkārtnē orientēties, lai atrastu un atbildētu uz āķīgajiem jautājumiem. Laiks tiešām bija pavadīts lietderīgi un emocijas arī bija fascinējošas. Paldies par forši sarīkoto dienas aktivitāti!".

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu