Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2024 fināls

11.06.2024.

Šogad Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2024  2.kārtai- finālam kvalificējās, pēc reģionālo sacensību 1.kārtas kopvērtējuma Jelgavas pilsētā un Jelgavas novadā - Kalnciema vidusskolas 4.klases skolēniValters Vanags (zēnu grupā ieguva 1.vietu) un Nora Šuksta (meiteņu grupā ieguva 3.vietu).

31.maijā  Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notika Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2024 fināls, kurā piedalījās 196 labākie, jaunie satiksmes dalībnieki no visas Latvijas.

Šoreiz uz Foruma finālu, skolēnus - Valteru V. un Noru Š. – pavadīja abu mammas, Inta Vanaga un Lelde Šuksta, jo 31.maijs bija arī šī mācību gada pēdējā skolas diena.

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, fināla  sacensību dalībnieki tika sadalīti 7.grupās un katram bija iedalīts grupas vadītājs. Sacensības norisinājās 7.posmos - bija gan Velo braukšana (kopā 4.posmi), gan teorija (CSN, Pirmā palīdzība, Velo uzbūve).

Pēc karstas, bet piepildītas dienas, visi bija aicināti uz Rīgas Motormuzeju, kur, vispirms, dalībniekiem bija jāpaveic neliels atjautības uzdevums – orientēšanās Rīgas Motormuzejā un, tad noskaidroti 18 uzvarētāji trijās vecuma grupās (meiteņu un zēnu atsevišķi).

Ar 2024. gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma uzvarētājiem var iepazīties - JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA UZVARĒTĀJI (csdd.lv)

Mūsu skolēni - Valters Vanags un Nora Šuksta - cīnījās un pārstāvēja Kalnciema vidusskolu godam, bet, diemžēl, 3. kārtā – Latvijas jauno velosipēdistu izlases veidošanā un sagatavošanā dalībai FIA ETEC – netika. Bet -ir iegūta lieliska pieredze un pavadīta fantastiska diena.

Valters par sacensībām “Es biju centies, daži posmi bija grūtāki, bet man viss patika un es ieguvu 15.vietu savā vecuma zēnu grupā”.

Nora par sacensībām “Bija ļoti jautri un bija daudz cilvēku. Bija grūtas stafetes. Man patika šī diena”.

Paldies skolotājai Olitai un skolas vadībai par iespēju skolēniem piedalīties šāda mēroga projektos un gūt pozitīvas emocijas!

 

Materiālu sagatavoja Valtera mamma Inta Vanaga.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu