Jauno satiksmes dalībnieku forums

08.06.2022.

CSDD sacensības jaunajiem velosipēdistiem rīko jau kopš 1993. gada. Šī izglītības projekta uzdevums ir motivēt jaunos velosipēdistus apgūt, nostiprināt un pārbaudīt zināšanas par satiksmes drošību un noteikumiem, pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu un velosipēda uzbūvi, kā arī pilnveidot velosipēda vadīšanas meistarību pārbaudījumos, kas imitē sarežģītākās situācijas ceļu satiksmē.

Šogad Kalnciema vidusskolas 4.klases skolēni visi piedalījās šajās sacensībās 1.kārtā. šo sacensību laikā jaunie velosipēdisti arī ieguva velosipēda vadīšanas apliecības. Jelgavas reģiona sacensībās laureātu skaitā iekļuva – Elfrīda Elza Tolpežņikova, Sanija Ločmele, Emīlija Kārkliņa un Markuss Kārkliņš.

Viņi piedalījās Latvijas fināla sacensībās Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā.  Startēja godam 180 skolēnu konkurencē, saņemot balvas un atzinības. Lai arī neiekļuva 10 labāko skaitā, tomēr guva nenovērtējamu pieredzi.

Paldies skolotājām Olitai Nekrašai un Lailai Ļaksai par skolēnu sagatavošanu un atbalstīšanu!

https://www.e-klase.lv/aktualitates/zinas/csdd-skolenu-iemilotas-sacensibas-jauno-satiksmes-dalibnieku-forums-2022-ar-devizi-braucdrosi-atgriezas?id=22284

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu