Lai Andrejam gaišs un viegls ceļš mūžībā!

30.06.2023.

Andrejs Vaivods dzimis 1969. gada 26. oktobrī Preiļos. Savā mūžā Andrejs strādājis gan par autoceltņa vadītāju, gan policistu,  gan par ugunsdzēsēju-glābēju.

Andreja Vaivoda pēdējo gadu darba gaitas cieši savijušās ar Kalnciema vidusskolu: 2012.gadā viņš sāka strādāt par kurinātāju, 2019. gadā – par tehnisko darbinieku, bet no 2022. gada –par saimniecības pārzini.

Kā darbinieku  Andreju raksturo liela atbildība, veikla rīcība un pašaizliedzība, jo viņš dažkārt darīja vairāk, nekā prasīts: vairākas reizes nakts laikā brauca uz skolu, bet nākamajā dienā ar smaidu un pozitīvismu atstāstīja piedzīvoto. Ar viņu bija viegli sastrādāties, darbā bija izdarīgs un precīzs, vienmēr atrada racionālu risinājumu darbiem un problēmām, 

Kolēģi atzīst, ka pozitīvāku, dzīvespriecīgāku  un smaidošāku cilvēku grūti atrast. Satiekot skolas gaitenī, Andrejs vienmēr ar smaidu visus sveicināja un apjautājās, kā iet. Sirsnīgs, mierpilns, saprotošs, vienmēr izpalīdzīgs, atsaucīgs un jokot mīlošs kolēģis. Nekad viņš neskopojās ar savu padomu, ierosinājumu, nākotnes redzējumu.

Andrejs nekad nesūkstījās par grūtībām, spēku viņam deva aktivitātes dabā, it sevišķi dzērveņu lasīšana. Ja dzērveņu laikā nebija iespējams paņemt atvaļinājumu, tad tā bija vienīgā reize, kad Andreja acīs zuda optimisma dzirksts.

Svarīga Andrejam bija arī ģimene. Šajā laikā bēdu smagumu mēs, darba kolēģi, dalām  kopā ar viņa dzīvesbiedri Inesi, meitu Justīni un dēlu Juri.

Pateicībā par Andreja Vaivoda nenovērtējamo devumu, sirds siltumu, optimismu un skolā nostrādātajiem 11 gadiem mēs noliecam galvas un izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem, draugiem un kolēģiem.

Lai Andrejam gaišs un viegls ceļš mūžībā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu